środa, 20 lutego 2013

Oferta podtynkowa firmy Legrand


Witam!
Firma Legrand to prawdziwa legenda, marka która posiada klasę sama w sobie. Ich produkty są tak solidne jak solidna jest firma. Zapewne dlatego tak bardzo kontrastują mi z ich wizerunkiem filmiki reklamowe zamieszczone na fanpageu Legrandu  https://www.facebook.com/Legrand?fref=ts – kosmici i marzenia łóżkowe pary klientów jakoś do mnie nie przemawiają.
Z profesjonalnej strony internetowej http://www.legrand.pl możemy przejść do strony  www.legrandwdomu.p , gdzie dostępny mamy kreator aranżacji pokoju w zestawieniu z osprzętem. Do wyboru mamy salon, kuchnię i sypialnię – ustalamy kolor podłogi ścian i mebli, a dalej wybieramy serię i jej kolorystykę. Szczerze mówiąc nie powalił mnie ten kreator. Jak dla mnie, to jest to tylko gadżet dla prestiżu – niewiele pomocny dla realnego klienta.
 W galerii prezentowanej na tej stronie mamy przykładowe aranżacje  pomieszczeń domowych, jednak nie mamy na nich bezpośrednio sfotografowanych łączników i gniazd. Są one tylko w powiększeniu obok zdjęcia.  

Celiane

Ekskluzywna  seria ramkowa. W ofercie znaleźć można 51 wariantów ramek począwszy od najprostszych białych poprzez metalizowane, szklane, kamienne, porcelanowe, aż po skórzane i drewniane. Najdroższe ramki pojedyncze w tej kolekcji mogą osiągać cenę przekraczająca 500 zł. Dlatego też jest to osprzęt nie dla każdego.
Klienta wybierając łączniki z tej serii ma do wyboru: łącznik uniwersalny z szerokim klawiszem, łącznik bezgłośny, łącznik dźwigienkowy, przycisk typu PUSCH, łącznik dotykowy, łącznik bezdotykowy.
Gniazda w jednej ramce można łączyć na dwa sposoby przedstawione poniżej
W ofercie Celine znajduje się też oczywiście sterowanie rolet, dystrybucja dźwięku, ogrzewanie, multimedia i bezpieczeństwo.

Niloe

Wszystkich zainteresowanych serią na wstępie zapraszam do obejrzenia szkolenia na stronie http://www.e-legrand.pl/szkolenie/presenter/niloe/  przeznaczone jest ono głównie dla profesjonalistów, ale każdy może poznać szeroką funkcjonalność tej serii, oraz nauczyć się samodzielnego jej montażu.
Jest to seria ramkowa, o mechanizmach w kolorze białym i kremowym. Ramki natomiast występują w kolorach: białym, kremowym, czerwonym i popielatym.

Sistena life

Na wstępie prezentacja multimedialna:
Można tam obejrzeć wszystkie wzory kolorystyczne I materiałowe.

Valena

Prezentacja serii do obejrzenia tutaj:
Jest to elegancka seria ramkowa, jednak producent zwraca szczególna uwagę na jej solidność i walory przydatne w montażu, takie jak: płytki mechanizm, który daje więcej miejsca w puszce na przewody, zaciski łączeniowe nachylone pod kontem 35 stopni, samopowrotne pazurki, stalowy  uchwyt oraz automatyczne terminale.

Cariva


Seria ramkowa dostępna w dwóch kolorach białym i kremowym. Dodatkowo mamy możliwość wyboru ramek w kolorze złotym, aluminiowym i beżowym. 
Jest to seria podstawowa w ofercie Legrandu.
Montowana jest na pazurki lub wkręty. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...