piątek, 22 lutego 2013

Oferta podtynkowa firmy POLMARK

Witam!
Firma Polmark to niewielki producent osprzętu elektrycznego i elektroinstalacyjnego istniejący na rynku od 15 lat. I choć często bywa postrzegany jako producent wyrobów marketowych to należy wziąć pod uwagę iż ich osprzęt bazuje na mechanizmach jednego z liderów rynku.

Informacje na temat firmy, oferty i aktualności można uzyskać z oficjalnej strony internetowej: http://polmark.tarnow.pl/ , z fanpagu na Facebooku POLMARK , oraz na blogu prowadzonym na portalu Moja budowa http://www.polmark.mojabudowa.pl/ . 

Firma stawia na prezentowanie swoich wyrobów. Na podanych stronach internetowych można oglądnąć liczne zdjęcia z realizacji. Których ciągle przybywa. Wyraźnie widać ciągły rozwój , który warto śledzić.

Polmark prowadzi swój własny sklep internetowy, w którym oprócz ich własnej produkcji można zakupić osprzęt firmy OSPEL i wybrane pozycje z osprzętu firmy KONTAKT SIMON -  http://www.epolmark.pl/

Comfort


To najstarsza seria w ofercie POLMARKU, co niestety widać  w jej designie. Cechą rozpoznawczą Comfortu jest powłoka drewnopodobna, która za nieduże pieniądze pozwala mieć w domu trwałą imitację drewnianych gniazd i łączników. Seria występuje tez w wersji metalizowanej oraz w kolorze białym i beżowym. 

Jest to seria ramkowa montowana na zasadzie zacisków.
Ciekawostką występującą w Comforcie są łączniki dedykowane do pokoi dziecięcych.


Aura
Nowoczesna seria ramkowa. O modnym kwadratowym kształcie. Daje możliwości ciekawych zestawień kolorystycznych z czarnymi i popielatymi ramkami. 
Niestety w standardzie brak jest ramki pięciokrotnej.
Montowana na zasadzie zacisków.

Vega

Tania seria Singlowa. Jedna z najbardziej nowoczesnych designersko serii singlowych. Kształt zbliżony do kwadratu z delikatnie zaokrągloną krawędzią dolną klawisza. Występuje w kolorze białym, beżowym i satynowym

1 komentarz:

  1. Moim faworytem w tym zestawieniu jest drewniane gniazdko. Wygląda obłędnie, jest świetnym rozwiązaniem do mojego mieszkania, dlatego jutro już idę sobie kilka takich sprawić :) Serdecznie pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...