środa, 9 stycznia 2013

Oferta podtynkowa Kontakt-Simon


Witam!
Kontakt-Simon  to firma o blisko już stu letniej historii. Obecnie jest własnością kapitału zagranicznego włosko-hiszpańskiego.  Dokładną historię działalności można znaleźć na ich stronie internetowej www.kontakt-simon.com.pl
Wszelkie newsy i aktualności publikują na bardzo profesjonalnym fanpageu na Facebooku  http://www.facebook.com/SimonKontakt?fref=ts
Tam też można zobaczyć filmiki zrealizowane przez firmę „Szybkie Metamorfozy” współpracującą z Kontakt Simon, a także wiele zdjęć z aranżacji osprzętu.
Ich osprzęt podtynkowy to serie ramkowe: SIMON 54 Premium, SIMONE 82, SIMON 82 Nature, SIMON 27 Play, CLASSIC, BASIC moduł, BASIC moduł K45, SIMONE 15 oraz jedna seria singlowa: Akord.
Simon 54 premium.
Najnowsza seria oferowana przez Kontakt-Simone.  Seria ze średniej pułk cenowej - elegancka i nowoczesna.

Główny nacisk w tej serii producent postawił na ramki metalowe i metalizowane, chociaż dostępna jest też w kolorze białym i kremowym. I tak ramki metalowe dostępne są w wersji:  chrom, inox, ciemna stal, złota, miedź rustykalna; natomiast ramki metalizowane to : srebrny mat, złoty mat, brąz mat, antracyt.
Klawisze natomiast dostępne są w kolorach: białym, kremowym, srebrny mat, złoty mat, antracyt.
Daje to szeroki wachlarz możliwości łączenia.

Dzięki specjalnym puszka może być zainstalowana jako seria natynkowa.
Montowana jest na zaciski śrubowe.
Simon 82
Seria ramkowa o bardzo szerokim wyborze kolorystycznym. Możliwości doboru jakie daje te seria  są olbrzymie jednak ceną za to jest trochę bardziej skomplikowany sposób kupowania osprzętu. Osobno należy zakupić ramkę, osobno mechanizm i osobno pokrywę. Dlatego też zawsze lepiej zapytać fachowca decydując się na ta serię co właściwie jest nam potrzebne.

Montowana na zaciski gwintowe
Dodatkową ciekawostką są święcące klawisze z filtrem świetlnym, także do pokoi dziecięcych.

Simon 82 nature
Mechanizmy,  klawisze i pokrywy są takie same jak Simon 82, różnią się jedynie ramki.  W serii „nature” mają bardziej nowoczesny kwadratowy kształt, dostępne są w serii szklanej, kamiennej, drewnianej i metalowej.
Simon 27 Play
I znowu Kontakt stawia na szeroki wybór kolorystyczny.  Tym razem uzyskuje to poprzez nakładki kolorystyczne na ramki. A te nakładki ma naprawdę fantazyjne.

 Klawisze natomiast możemy wybrać białe, czarne lub transparentne. Te ostatnie przeznaczone są do tworzenia łączników z wybranym przez siebie wzorem drukowanym ze zdjęcia za pomocą specjalnego kreatora www.kontakt-simon.pl/play

Dodatkowymi produktami są nakładka, pokrywa i klawisz antybakteryjne.
Classic

Kolejna seria ramkowa sprzedawana w wersji: moduł +klawisz+ ramka.
Montaż na zaciski gwintowe.
Jest to seria, która dzięki specjalnym puszkom może być montowana jako osprzęt natynkowy.
Oferta kolorystyczna ramek to: biała, bezowa, matowy grafit, ecru, słoneczny, pistacjowy, lazurowy, orzechowy, metalizowany niebieski, metalizowany miedziany, metalizowany grafitowy, metalizowany aluminiowy, metalizowany platynowy.
BASIC Moduł

Dostępna w 4 podstawowych kolorach: biały, beżowy, stal inox, satyna. Sprzedawana w wersji moduł + ramka. 

Montowana w systemie zacisków gwintowych.
Posiada puszki do instalacji natynkowej.
Możliwość dokupienia klawiszy w kolorze czerwonym.
BASIC Moduł k45
To rozszerzenie serii BASIC Moduł o elementy specjalistyczne pozwalające tworzyć rozwiązania przede wszystkim do pomieszczeń biurowych: gniazda data, gniazda USB, wskaźniki zasilania,
 SIMON 15


Kolejna seria podstawowa z 4 kolorami ramek i 4 kolorami modułów (biały, bezowy, aluminium metalizowany, platyna metalizowany). W tej serii nie kupimy rozwiązań takich jak czujniki ruchu, głośniki, radia FM. Ale jest ona wystarczająca dla przeciętnego Polskiego domu mieszkalnego. Montowana za pomocą zacisków śrubowych.

Seria singlowa : AKORD

Montowana za pomocą zacisków wkrętowych.
Posiada puszę do montażu natynkowego.
 Dostępna w kolorach: białym, beżowym, satyna metalizowana, aluminium metalizowane.Dla serii SIMON 54 premium, SIMON 82, SIMON 82 nature Kontakt stworzył Konfigurator Produktów dzięki któremu możemy zobaczyć symulację zmontowanego zestawu gniazd i łączników w wybranej ramce, wraz z ceną sugerowaną przez producenta.  Z konfiguratowa można wydrukować gotową listę elementów, a nawet złożyć zamówienie u wybranego przez siebie dystrybutora.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...